3M Poland

maj 2021 17

3M Poland Sp. z o.o. jest producentem najwyżej klasy urządzeń elektronicznych przeznaczonych do systemów ITS, kompleksowych rozwiązań z zakresu segmentu ANPR, systemów zabezpieczeń, kontroli i rozpoznawania osób, jak również certyfikowanych folii odblaskowych przeznaczonych do oznakowania pionowego oraz taśm prefabrykowanych STAMARK stosowanych w oznakowaniu poziomym dróg publicznych.
3M Poland Sp. z o.o. w 2016 roku obchodzi 25-lecie istnienia na polskim rynku. Obecnie posiada w Polsce cztery ośrodki produkcyjne, dwa we Wrocławiu, Janinowie k/Grodziska Maz. oraz w Rabce. Zatrudnia ponad 2900 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy. Posiada w swojej ofercie ponad 10 000 produktów. Od 2013 roku działa Centrum Innowacji 3M we Wrocławiu, w którym prezentowane są autorskie technologie i rozwiązania. 3M Poland Sp. z o.o. od 25 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki, za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia.

Dołącz do ITS Polska

Przyczyń się do podnoszenia  efektywności ekonomicznej i bezpieczeństwa transportu przy uwzględnieniu ochrony środowiska z korzyścią dla gospodarki Polski.

miasto