DG Park

kwi 2022 13

DG PARK działa w branży parkingowej od 1998 r. Od 2009 r. jest polskim partnerem SKIDATA GmbH, jednego z liderów światowego rynku systemów parkingowych. DG PARK projektuje systemy, dostarcza je, instaluje, uruchamia i szkoli personel. Uzupełnia system o dodatkowe funkcjonalności, jak rozpoznawanie numerów rejestracyjnych, aplikacje płatnicze, aplikacje rezerwacyjne i walidacyjne, czytniki dalekiego zasięgu, itp. DG PARK dysponuje autoryzowanym przez SKIDATA serwisem technicznym oraz magazynem części. Integruje projekty z dodatkowymi rozwiązaniami, jak nawigacja parkingowa, SSA, aplikacje zarządzające obiektami, programy lojalnościowe, itp. Przy wsparciu Funduszy Unijnych firma realizuje projekty innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania parkingami.

Należąca do Kudelski Group austriacka firma SKIDATA ma w porfolio ponad 10 tys. instalacji na całym świecie. Zatrudnia ponad 1400 osób i jest obecna w ponad 100 krajach. Działa od 1977 r. Więcej informacji: www.skidata.com.

Dołącz do ITS Polska

Przyczyń się do podnoszenia  efektywności ekonomicznej i bezpieczeństwa transportu przy uwzględnieniu ochrony środowiska z korzyścią dla gospodarki Polski.

miasto