Katalog Branży ITS 2015 już dostępny

sie 2015 05

Jest nam niezmiernie miło przekazać na Państwa ręce pierwsze wydanie Katalogu Branży ITS 2015. Cieszymy się, że kolejna inicjatywa ITS POLSKA spotkała się z dużą aprobatą z Państwa strony. Mamy już pierwsze zgłoszenia do przyszłorocznego wydania katalogu.

Katalog Branży ITS 2015 – pobierz

Wychodząc na przeciw Państwa zainteresowaniom naszym wydawnictwem zwracamy się do wszystkich Przedsiębiorców i Instytucji, Członków Stowarzyszenia ITS POLSKA i Klastra Inteligentnych Systemów Transportowych z zaproszeniem do wydania kolejnego, wspólnego Katalogu Branży ITS propagującego Państwa działalność i osiągnięcia. Katalog Branży ITS 2016 rozpowszechniany będzie bezpłatne do instytucji rządowych i samorządowych oraz podczas imprez organizowanych przez Stowarzyszenie ITS POLSKA. Katalog trafi do wszystkich miejsc związanych z rozwijaniem zaawansowanych technologii w transporcie.

Jesteśmy pewni, że docenią Państwo korzyści płynące z udziału w naszej inicjatywie. To wspaniała okazja, przede wszystkim dla firm i instytucji działających w branży ITS, do promowania swojej działalności, a także najskuteczniejszy sposób dotarcia do Państwa nowych klientów i kontrahentów.

Katalog Branży ITS 2015 rozpowszechniany będzie bezpłatne do instytucji rządowych i samorządowych oraz podczas imprez organizowanych przez Stowarzyszenie ITS POLSKA.

Dołącz do ITS Polska

Przyczyń się do podnoszenia  efektywności ekonomicznej i bezpieczeństwa transportu przy uwzględnieniu ochrony środowiska z korzyścią dla gospodarki Polski.

miasto