Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.

maj 2021 18

Kolejowe Zakłady Łączności to firma ze 160-letnim doświadczeniem, która stawia czoło najbardziej wymagającym branżom w Polsce. Wieleletnie doświadczenie doskonale przygotowało bydgoską spółkę do brania udziału w projektach typu ITS. Kolejowe Zakłady Łączności dostarczają autorskie rozwiązania systemowe w  następującym zakresie:

  • Systemy Informacji Pasażerskiej
  • Systemy Parkingowe
  • Systemy Biletowe
  • Systemy Pokładowe
  • Systemy Łączności Dyspozytorskiej

Umiejętność wykorzystania okazji rynkowych jest motorem do rozwoju firmy i jej produktów oraz pozycji na rynku. Takim przykładem jest wykorzystanie szansy, którą były projekty małego oraz dużego ITSu w Bydgoszczy. Zastosowane innowacje w tak ważnym projekcie przyczyniły się do wyróżnienia w postaci nagrody „Rynkowy Lider Innowacji 2012”. Ważną cześcią dla KZŁ w projektach typu ITS jest dostawa Systemów Biletowych jak i Parkingowych. W ubydwu Systemach bydgoska spółka odnosi spore sukcesy na polskim rynku. Polskie strefy płatnego parkowania systematycznie od kilku lat są wyposażane w nowoczesne i przede wszystkim bezawaryjne parkomaty produkowane przez KZŁ. Obsypane nagrodami automaty biletowe są potwierdzeniem nowoczesności oraz innowacyjności oferowanych urządzeń. Ponadto KZŁ Bydgoszcz wdrożyły nowoczesne systemy informacji pasażerskiej na największych dworcach kolejowych w Polsce. Wszystkie produkty KZŁ są projektowane oraz produkowane od A do Z przez Spółkę.

Dołącz do ITS Polska

Przyczyń się do podnoszenia  efektywności ekonomicznej i bezpieczeństwa transportu przy uwzględnieniu ochrony środowiska z korzyścią dla gospodarki Polski.

miasto