Konferencja ITS POLSKA i GITD „Systemy ITS w bezpieczeństwie ruchu drogowego” Warszawa, 13 czerwca 2024 r.

13 czerwca 2024

W imieniu Organizatorów Stowarzyszenia Inteligentnych Systemów Transportowych ITS POLSKA oraz Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego zapraszamy do udziału w konferencji nt. „Systemy ITS w bezpieczeństwie ruchu drogowego” zaplanowanej na 13 czerwca 2024 r. w Hotelu Felix w Warszawie (ul. Omulewska 24). Swoje wsparcie jako Partner Merytoryczny zgłosili: VITRONIC Machine Vision Polska, Neurosoft oraz Sprint, Idemia i Camea.

Zaproszenie do udziału w konferencji skierowane jest do reprezentantów instytucji rządowych i jednostek samorządowych (Ministerstwo, GDDKiA, Inspektoraty Transportu Drogowego, Zarządy Dróg Miejskich, Powiatowych, Wojewódzkich, Urzędy Miast, Województw, Powiatów, Miejskie Zakłady etc.) oraz przedstawicieli sektora usług, organizacji, uczelni, instytutów badawczych. Z uwagi na charakter konferencji liczba miejsc ograniczona jest do 60 osób, obowiązuje kolejność przesyłania zgłoszeń.

Konferencja podzielona została na dwie sekcje: otwarcie i ogólne wystąpienia oraz pracę w grupach roboczych. Zakres tematyczny konferencji obejmie w szczególności systemy ważenia pojazdów w ruchu, kontroli prędkości oraz naruszeń przejazdu na czerwonym świetle. Celem konferencji będzie omówienie stanu prac i założeń przygotowywanej polityki oraz standaryzacji w wyżej wymienionym zakresie. Wytyczne dotyczące założeń zostaną podsumowane i zredagowane w grupach roboczych.

Oferta dla Partnera Merytorycznego konferencji

Zapraszamy wszystkie firmy, które chciałyby wystąpić ze swoją prezentacją w programie, do zgłoszenia swojego udziału jako Partner Merytoryczny konferencji. W ramach współpracy proponujemy: 15 min prezentację, uczestnictwo 2 reprezentantów, umieszczenie banneru reklamowego w sali konferencyjnej 1 szt., zamieszczenie logo Partnera na ekranach (slajd), inne działania do ustalenia.

Warunki uczestnictwa w konferencji:

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie karty-zgłoszenia oraz elektroniczne odesłanie formularza na adres: ababel@itspolska.pl.

Karta zgłoszenia: 

Pobierz kartę zgłoszenia

Program: 

Pobierz program

Koszt udziału w konferencji:

Uczestnictwo dla reprezentantów sektora publicznego  (dla 1 osoby)bezpłatnie 
Uczestnictwo dla reprezentantów uczelni i instytutów badawczych350 PLN netto + 23% VAT
Uczestnictwo dla członków ITS POLSKA (cena uwzględnia 50% zniżki za udział)450 PLN netto + 23% VAT
Uczestnictwo osób i firm niezrzeszonych w ITS POLSKA           900 PLN netto + 23% VAT
Partner Merytoryczny5000 PLN netto + 23% VAT

W cenę wliczone jest: uczestnictwo w jednodniowej konferencji, świadczenia cateringowe (przerwa kawowa oraz lunch). Cena nie zawiera:
przejazdów oraz noclegów.

Kontakt:

W przypadku pytań bardzo prosimy o kontakt z koordynatorem konferencji:

Anna Bąbel – Dyrektor Organizacyjne
mail: ababel@itspolska.pl 
Stowarzyszenie ITS POLSKA
e-mail: sekretariat@itspolska.pl
www.itspolska.pl

Uprzejmie informujemy, że Państwa adres został pozyskany bezpośrednio z Państwa strony internetowej lub z oficjalnych i ogólnie dostępnych baz danych i w związku z tym, w myśl przepisów o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 144.1204) niniejszy e-mail nie stanowi przesyłki mającej znamiona spamu. Jeśli jednak nie życzycie sobie Państwo dalszych informacji lub chcecie wskazać innych właściwych odbiorców prosimy o kontakt: Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe „ITS Polska”, e-mail: sekretariat@itspolska.pl.

Dołącz do ITS Polska

Przyczyń się do podnoszenia  efektywności ekonomicznej i bezpieczeństwa transportu przy uwzględnieniu ochrony środowiska z korzyścią dla gospodarki Polski.

miasto