Podsumowanie z Targów Intertraffic 2012 w dniach 27-30 marca 2012 r., Amsterdam, Holandia

mar 2012 30

Podczas Międzynarodowych Tragów INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2012, które odbyły się w dniach 27-30 marca 2012 r. w Amsterdamie na wspólnym stoisku członków ITS POLSKA wystawiły się cztery firmy: APM, Neurosoft, Qumak-Sekom oraz UTI Grupa Polska. Stoisko o powierzchni 16 m2 znajdowało się będzie w sekcji „ITS/Traffic Management”.

Fotorelacja – zobacz

W Amsterdamie odbyły się 21. targi dla przemysłu drogowego i transportowego. Targi odbywają się co dwa lata i są obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu przedsiębiorców z branży infrastruktury drogowej, organizacji ruchu, bezpieczeństwa oraz organizacji parkowania. W ciągu czterech dni w czasie spotkań biznesowych i prezentacji miały miejsce premiery produktów i technologii największych światowych firm. Intertraffic Amsterdam 2012 jest syntezą doświadczeń zebranych przez 40 lat jej organizacji. Udział ponad 800 wystawców z ponad 45 krajów – z niemal wszystkimi 50 największymi światowymi koncernami – to gwarancja bardzo szerokiego przekroju różnorodnych współczesnych trendów i osiągnięć. Dodatkowo odbywać się będą kongresy, seminaria oraz liczne spotkania.

Intertraffic to najciekawsza z istniejących formuła targów dla przemysłu drogowego i transportowego. Od początku, czyli od roku 1972, targi Intertraffic Amsterdam są miejscem najchętniej wybieranym przez fachowców z całego świata. W ciągu czterech dni targów w czasie spotkań biznesowych i prezentacji mają miejsce premiery produktów i technologii największych światowych firm.

Wystawcami są producenci, importerzy oraz przedstawiciele firm z branży przemysłu drogowego i transportowego. Targi Intertraffic Amsterdam odwiedzają decydenci, doradcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele władz lokalnych, państwowych i międzynarodowych. W 2010 roku wystawę odwiedziło prawie 25 tys. osób ze 114 krajów.

Dołącz do ITS Polska

Przyczyń się do podnoszenia  efektywności ekonomicznej i bezpieczeństwa transportu przy uwzględnieniu ochrony środowiska z korzyścią dla gospodarki Polski.

miasto