PTV

maj 2021 18

Grupa PTV jest dostawcą przełomowej technologii w oprogramowaniu i wspomaga klientów w zaspokajaniu ich potrzeb mobilności. Pomaga ludziom planować i zarządzać pasażerami i przewozem towarów, dostarcza najnowsze raporty o stanie ruchu i pomaga w optymalizowaniu długoterminowej alokacji zasobów. Od 1979 niezależna spółka jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań dla planowania podróży, ruchu i transportu.
Silny międzynarodowy popyt podsycił dynamiczny wzrost: Obecnie mamy ponad 700 pracowników na całym świecie wprowadzających innowacyjne rozwiązania dla swoich klientów zarówno w sektorach publicznych jak i w prywatnych. Nasza kwatera główna w Karlsruhe działa jako centrum rozwoju i innowacji w ścisłym powiązaniu z instytucjami badawczymi i oświatowymi. Dodatkowo posiadamy akcjonariuszy i filie w Niemczech, Europie i każdym kontynencie na świecie.
Na polach biznesowych w oprogramowaniu dla ruchu, doradztwie transportowym i logistyce technologia PTV tworzy fundament z wielu markowych produktów i naszych własnych rozwiązań: map&guide dla planowania trasy transportu i PTV Vision dla planowania transportu i inżynierii ruchu.
W PTV planujemy i optymalizujemy wszystko to co służy przemieszczaniu się ludzi i towarów na całym świecie. Odwiedź naszą witrynę internetową www.ptvag.com oraz zobacz film dostępny na YouTube.

Dołącz do ITS Polska

Przyczyń się do podnoszenia  efektywności ekonomicznej i bezpieczeństwa transportu przy uwzględnieniu ochrony środowiska z korzyścią dla gospodarki Polski.

miasto