Saferoad Sp. z o.o.

maj 2021 18

Jesteśmy najbardziej kompletnym dostawcą urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w Europie.
Dostarczamy urządzenia zapewniających bezpieczeństwo ruchu drogowego. Ich koncepcje powstały i ewoluowały na najbezpieczniejszych – skandynawskich drogach. Mamy blisko 70. lat doświadczeń w tym zakresie. Oferujemy produkty spełniające najsurowsze normy, ale także wprowadzamy nowe rozwiązania wyznaczając standardy w tej dziedzinie.
Jesteśmy producentem i dystrybutorem m.in. znaków zmiennej treści, fotoradarów i urządzeń monitorujących przejazdy na czerwonym świetle, bezpiecznych konstrukcji wsporczych dla potrzeb innych urządzeń ITS.
W skład Grupy SafeRoad wchodzi ponad 40firm, zatrudniających, w 23 krajach świata, ponad 2600 pracowników pełnych pasji w poszukiwaniu nowych rozwiązań.
Jesteśmy liderem na rynku najbezpieczniejszych dróg w Europie. Naszym celem jest zdobycie pozycji wiodącego partnera dla administracji drogowych oraz wszystkich firm budujących, modernizujących i utrzymujących drogi w Europie. A naszą misją jest Wizja Zero – zero zabitych i rannych w wypadkach na drogach.

Dołącz do ITS Polska

Przyczyń się do podnoszenia  efektywności ekonomicznej i bezpieczeństwa transportu przy uwzględnieniu ochrony środowiska z korzyścią dla gospodarki Polski.

miasto