II Konferencja Lubelska ITS Polska – Wykluczenie komunikacyjne w Polsce
Regionalny Oddział Lubelski Stowarzyszenia Inteligentne Systemy Transportowe ITS... Więcej →
Szanowni Członkowie KASI,
Zapraszam na kolejne spotkanie Komitetu ds. Architektury i Standaryzacji ITS. Spotkanie odbędzie się dnia 1 marca 2016 r. w siedzibie Instytutu Transportu Samochodowego – sala im. prof. Madeyskiego (I piętro), o godzinie 10.00. Na spotkaniu planowane jest omówienie postępu prac i dalsza dyskusja nad Kodeksem Dobrych Praktyk – ITS dla miast. Zachęcam Państwa do edycji dokumentu zamieszczonego na dysku Google Drive.
Przyczyń się do podnoszenia efektywności ekonomicznej i bezpieczeństwa transportu przy uwzględnieniu ochrony środowiska z korzyścią dla gospodarki Polski.