Zaproszenie na Targi Infrastruktura 2012 w dniach 23-25 października 2012 r., Warszawa

paź 2012 25

Miło nam poinformować, że dwóch członków ITS POLSKA weźmie udział w dziesiątej jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem INFRASTRUKTURA 2012 odbywających się w dniach 23-25 października 2012 r. w Warszawie.

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia stoiska lub umówienia spotkania z przedstawicielami firmy:
Elektronika i Telematyka Drogowa – stoisko D10
Sims Zakład Elektroniczny Sławomir Stusiński – stoisko D8
oraz ITS POLSKA wraz z portalem www.Przegląd-ITS.pl – stoisko D9

Targi „Infrastruktura” od wielu lat stanowią nieodmiennie płaszczyznę dialogu i współpracy pomiędzy różnymi środowiskami zainteresowanymi rozwojem infrastruktury w Polsce. Jest to doskonała okazja do spotkania w środowisku branżowym oraz rozmów z inwestorami i przedstawicielami administracji rządowej i samorządowej z całego kraju, ale przede wszystkim to wyjątkowa szansa na wypromowanie oferty przedsiębiorstw z branży.

Do Państwa decyzji pozostawiamy wielkość stoiska oraz sposób aranżacji przestrzeni. Z uwagi, że samodzielne zaplecza posiadają stoiska o metrażu 6 i więcej metrów każdy z Wystawców, który zakupi powierzchnię będzie miał możliwość korzystania ze wspólnego zaplecza. Wszelkie dodatkowe zamówienia dotyczące udziału firmy w targach (zaproszenie na galę dinner, dodatkowe wejściówki, opłaty rejestracyjne za podwystawców, dodatkowe wyposażenie itp.) będą realizowane indywidualnie przez każdego Wystawcę z wyłączeniem ITS POLSKA.

Poniżej przedstawiamy ofertę udziału w charakterze Wystawcy uwzględniającą koszty udziału oraz opis zabudowy stoiska w Międzynarodowych Targach INFRASTRUKTURA 2012.

Licząc na zainteresowanie dodatkową promocją Państwa firmy, mamy ogromną nadzieję na spotkanie z Państwem podczas jesiennych Targów. W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami odnośnie targów zapraszamy na www.infrastruktura.info.

Dołącz do ITS Polska

Przyczyń się do podnoszenia  efektywności ekonomicznej i bezpieczeństwa transportu przy uwzględnieniu ochrony środowiska z korzyścią dla gospodarki Polski.

miasto